Pracovníci ostrahy a recepce

Pardubice

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP) Vhodné pro starobní důchodce Možnost zkráceného úvazku pracovník ostrahy a pracovník recepce se znalostí jazyků

Benefity

  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Nestereotypní a zajímavá práce

Kontakt - komu se hlásit

Petra Vorlová
E-mail: hradec.kralove@diseven.cz
Mobil: 724 925 336

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Pracovníci ostrahy a recepce. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Pardubice
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
HPP / DPP / možno i zkrácený úvazek / jiné
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
od 21 300 Kč / měsíc
Hodinová mzda:
od 120 Kč / hod
  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).
  • Pracovní pozice je vhodná i pro starobní důchodce.
  • Pracovní pozice s možností zkráceného úvazku.

Místo výkonu práce: Pardubice

Průmyslový areál v dostupnosti MHD, ul. Průmyslová

Náplň práce

Pracovník ostrahy na 12 hodinové směny v rozložení krátký-dlouhý týden. Výkon práce v průmyslovém objektu, informační služba na vrátnici, výdej klíčů, evidence návštěv, evidence výjezdů a příjezdů, kontrolní činnost v objektu, koordinace pracovníků na pracovišti.
Práce je vykonávána na vrátnici s klimatizací, vlastním sociálním zařízením a základním kuchyňským zázemím. Směny se slouží ve dvou pracovnících a dle možností uchazeče je možné domluvit zkrácený pracovní poměr, kdy je méně směn do měsíce.
K základní mzdě náleží příplatky za noc a víkend a samozřejmě 100% práce ve svátek. Požadujeme certifikát Strážný.

Pracovník recepce se znalostí cizích jazyků AJ nebo NJ na základní úrovni. Recepce je v režimu pondělí až pátek na 8,5 hodiny denně. Ke mzdě pracovníka recepce lze nabídnout osobní ohodnocení a výkonnostní příplatek až 20,- Kč k základní mzdě a další benefity jako například proplacení jízdného.
Dle dohody lze domluvit zkrácený úvazek. Požadujeme certifikát Strážný.

Benefity

  • Přivydělejte si k důchodu

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události

Požadujeme

  • Pracovní flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.