Pracovníci ostrahy

Velká Bíteš

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP) Možnost zkráceného úvazku Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP Jedná se o fyzicky nenáročnou práci

Benefity

  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP

Kontakt - komu se hlásit

Lenka Cingelová
Telefon: +420 567 301 370 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: jihlava@diseven.cz
Mobil: +420 602 728 559

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Pracovníci ostrahy. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Velká Bíteš
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
HPP / DPP / možno i zkrácený úvazek
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Hodinová mzda:
od 120 Kč / hod  plus příplatky, odměny dle výkonu
  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).
  • Pracovní pozice s možností zkráceného úvazku.

Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Práci budete vykonávat v objektu našeho zákazníka ve Velké Bíteši, v místě s dobrou dopravní dostupností.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, pro doplnění našeho kolektivu. Náplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, kontrola objektu, vedení dokumentace apod. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu.

Převážná část pracovní doby se odehrává na vrátnici, která je nově postavená a s kompletním zázemím pro pracovníky ostrahy.

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci. Nabízíme možnost přizpůsobení plánování směn vašim potřebám, po dohodě v kolektivu. Zájemce bez praxe zaučíme.

Benefity

  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Nestereotypní a zajímavá práce
  • Podpora ze strany společnosti
  • K dispozici šatna a sprcha v objektu
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • odpovídající finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochotu pracovat denní i noční služby
  • Samostatnost
  • Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.