Provozní manažer

Ústí nad Labem

Vedoucí pozice + motivační finanční ohodnocení + automobil + telefon + kancelář

Benefity

  • Služební automobil a telefon
  • Vedoucí pozice
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování

Kontakt - komu se hlásit

Václav Záveský
E-mail: vaclav.zavesky@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Provozní manažer. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s maturitou
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
od 35 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Ústecký kraj - práci budete vykonávat u našich zákazníků v Ústeckém kraji.

Náplň práce

Vedoucí pozice:
Provozní manažer ostrahy. Neprovádíte ostrahu, pouze zakázky řídíte.

Mzda:
Motivační složka mzdy na základě počtu přidělených zakázek. Zakázky Vám budou přiděleny. Nejedná se o obchodní činnost. Počet spravovaných objektů a zákazníků cca 11-20.

Náplň práce:
Řízení zakázek ostrahy. Organizace práce, řízení zaměstnanců, komunikace se zákazníky. Samostatné personální a provozní řízení zakázek, koordinace týmů ostrahy na přidělených zakázkách/objektech.

Nábor nových zaměstnanců a zajištění jejich proškolení. Pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek.

Požadujeme:
Manažerskou praxi v oboru komerční bezpečnosti a zkušenost s řízením lidí minimálně 2 roky. Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, životopis s fotografii.

Benefity

  • Nestereotypní a zajímavá práce
  • Školení (profesní rozvoj)
  • Podpora ze strany společnosti
  • Flexibilní pracovní doba

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • odborná školení
  • zajímavý motivační systém
  • ostatní služební výhody a bonusy
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • přátelský kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost
  • Pracovní flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkušenost
  • Aktivní řidič
  • Samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Loajalitu
  • Osobnost, která je schopná samostatně rozhodovat a plnit zadané úkoly
  • Sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti
  • Zašlete nám prosím životopis společně s fotografií
  • Odolnost vůči stresu
  • Vztah k práci s lidmi
  • Minimálně 2 roky praxe
  • Maturita
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manažerská praxe v oboru komerční bezpečnosti

Výhodou je

  • manažerská praxe v uvedeném oboru
  • vedení kolektivu
  • zkušenosti s náborem pracovníků (HR)
  • znalost účetního softwaru
  • znalost přípravy podkladů pro mzdy
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.