Globus

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

Globus logo - D.I.SEVEN

Globus je německý maloobchodní řetězec provozující hypermarkety, elektro obchody  a hobby markety patřící do skupiny Globus.  Na český trh expandoval v roce 1996 a jedná se o historicky první hypermarket na území České republiky.

 Globus svým zákazníkům nabízí široký a kvalitní sortiment, podporuje regionální různorodost a své zaměstnance podrobuje důkladnému zaškolení tak, aby byli schopni převzít zodpovědnost a pracovat samostatně.

Od začátku svého působení Globus podporuje v České republice celou řadu charitativních projektů. Mezi ně patří například Konto Bariéry a Lepší svět.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...