HARIBO

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

Haribo logo - D.I.SEVEN

HARIBO je německá firma založená roku 1920, která se zabývá výrobou a prodejem bonbonů nejrůznějšího druhu. HARIBO se již dávno dostalo za hranice německého trhu a dnes se řadí mezi světově špičkovou pozici v oblasti cukrovinek z ovocného želé a lékořice.

Tajemství tohoto úspěšného vývoje spočívá ve vynikající kvalitě, kterou se  výrobky HARIBO vyznačují po celá desetiletí. Kromě toho HARIBO důsledně buduje hustou prodejní a odbytovou síť. K vedoucí světové pozici na tomto trhu přispělo také rozšíření produktové řady o další kvalitní výrobky, získané zakoupením firem v Německu i zahraničí.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...