KNAUFINSULATION, spol. s.r.o.

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

KNAUF INSULATION logo - D.I.SEVEN

Knauf Insulation patří mezi nejvyhledávanější a nejrychleji rostoucí firmy v izolačních materiálech s více než třiceti letou historií. Na český trh vstoupila v roce 2005 a v roce 2006 byl v Krupce u Teplic zprovozněn jeden z nejmodernějších závodů na výrobu skelné vlny v Evropě. Knauf Insulation se specializuje na komplexní řešení v úspoře energetické náročnosti pro bytové i nebytové stavby a průmyslové zákazníky. Společnost bere ohled na životní prostředí, tudíž při výrobě nedochází k žádným emisím vypouštěným do vody ani půdy. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky