Leifheit

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

Leifheit logo - D.I.SEVEN

Značka Leifheit byla založena roku 1959 manželi Leifheitovými  v Německu. Od samého počátku značky svou pozornost dvojice soustředila  nejen na koncept produktu, ale také na vysokou míru užitku. Design  a kvalita formující estetiku produktu vedly vždy k vytvoření řešení, která dělají naše životy o něco jednoduššími.

Firma Leifheit zaměstnává přes  1200 zaměstnanců a svůj prodej zaměřuje na evropský trh, kde má několik svých poboček. LEIFHEIT CZ a.s. spadá pod  německou mateřskou společnost LEIFHEIT AG, se sídlem v Nassau.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...