Mann+ Hummel

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

Mann + Hummel logo - D.I.SEVEN

Společnost MANN+HUMMEL na trhu vyniká více než 75letými zkušenostmi v oblasti filtrace. Jedná se o vývojového partnera a sériového dodavatele mezinárodního automobilového a strojírenského průmyslu. 

Dnes má společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. více než 900 zaměstnanců, s vyrovnaným poměrem mezi zaměstnávanými ženami a muži.  MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. se zabývá převážně výrobou kapalinových a vzduchových filtrů pro automobilový a strojírenský průmysl.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...