Mezinárodnífilmový festival Karlovy Vary

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

MFF Karlovy Vary logo - D.I.SEVEN

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největším festivalem v České republice a jedním z nejprestižnějších festivalů ve střední a východní Evropě. Každým rokem je představeno kolem 200 filmů z celého světa a objevují se na něm známé filmové hvězdy.

Filmy soutěží v několika kategoriích a jsou hodnoceny jak odbornou, tak i diváckou porotou. Vítězný film je na slavnostním zakončení festivalu odměněn hlavní cenou festivalu - Křišťálovým glóbem.

Festival je určen pro odbornou i laickou veřejnost. Každým rokem je pro návštěvníky připraven bohatý program, kvalitní zázemí a široký servis služeb.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...