Mitsubishi

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

Mitsubishi logo - D.I.SEVEN

Společnost Mitsubishi se pyšní nejen výrobou a prodejem legendárních vozů, ale i lodí           a letadel. Podniky různých odvětví Mitsubishi se nacházejí ve více než 30 zemích světa. Tyto odvětví zahrnují i taková odvětví, jako je např. zpracování plynu, ropy, výroba olejů, zpracování oceli či bankovnictví.

Nový importér značky Mitsubishi na českém trhu – společnost M Motors CZ, s. r. o., vznikla v listopadu 2004 poté, kdy 28. 10. 2004 společnost Mitsubishi Motors Europe potvrdila skupině AUTO PALACE GROUP, že vyhrála výběrové řízení na nové importérské zastoupení značky v České republice.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...