Rockfor People

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

Rock for People logo - D.I.SEVEN

Rock for People je jedním z nejnavštěvovanějších letních open-air festivalů v České republice. Do roku 2007 se festival konal v Českém Brodě, poté se přestěhoval do nepoužívaných prostor na letišti v Hradci Králové, kde každoročně vystupuje mnoho českých i zahraničních interpretů.

Festival zahrnuje hudbu různých žánrů. Od rocku, indie, punku až po hip-hop a drum´n ´bass. Každoročně jsou pro návštěvníky připravovány i další aktivity, jako jsou divadla, diskuse, workshopy, street food zóny, hry a další.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky