SAPELI

Aktualizováno: 11. 12. 2017

Připravili jsem pro Vás několik referencí našich zákazníků. Poskytujeme jim především služby, jako jsou: ochrana a ostraha majetku, vzdálený monitoring majetku, úklidové služby, pořadatelské služby, zabezpečení  akcí, recepční služby a mnoho dalších. Všechny naše služby jsou  připraveny na míru, pro splnění požadavků každého klienta. Našich služeb, také díky dlouholeté zkušenosti a praxi, využívá více než 600 klientů. Přečtěte si více o našich klientech.

SAPELI logo - D.I.SEVEN

Společnost SAPELI se zabývá výrobou dveří od dob první republiky. Své zaměstnance podrobuje náročnému testování a svým zákazníkům nabízí výrobky vysoké kvality. Jedná se o ryze českou firmu, která pracuje s materiály a komponenty zejména od českých výrobců. Dveře se mohou pyšnit certifikátem Česká kvalita Osvědčeno pro stavbu a radost dělají ve více než 20 zemích světa.

SAPELI svým zákazníkům nabízí 20 modelových řad, stovky přírodních i umělých povrchů, všechny systémy otevírání, vhodné kování a doplňky, a to na 80 místech po republice. S výběrem Vám pomohou školení zaměstnanci.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...