Přestože je úklid nedílnou a nutnou součástí našeho života, pro mnoho lidí patří k nejméně oblíbeným činnostem. Úklidová firma D.I.SEVEN, a.s. Vás této neoblíbené činnosti zbaví a Vy máte čas na sebe, svou rodinu nebo svou firmu.

Dobanedávno minulá

Není to tak dávno, co bylo zvykem, že veškeré prostory si většinou zaměstnanci uklízeli sami. Ať už se jednalo o kanceláře, výrobní haly a jim podobné zázemí. Díky této vedlejší činnosti se pak zaměstnanci nemohli plně věnovat své práci. V konečném důsledku nebyla ani jedna pracovní činnost vykonávána spolehlivě a stoprocentně.

Dobasoučasná

Úklidová firma – a problém je vyřešen. Zaměstnanci se mohou plně věnovat své práci a úklidová firma obstará a zajistí pořádek a čistotu na pracovišti. Zaměstnavatelům odpadnou starosti se sháněním úklidových prostředků, se zaškolováním zaměstnanců, hledání záskoku při jejich absenci, atd.

Penízejsou až na prvním místě

Mnoho zaměstnavatelů si už spočítalo, že pokud si najmou úklidovou firmu, ušetří peníze i čas (a čas jsou peníze), než když budou platit své zaměstnance za úklid. Ať už to budou další noví zaměstnanci jen na úklid, nebo rozdělení úklidu mezi zaměstnance a tím pádem i navýšení úvazku. Tak nebo tak, zaměstnavatel bude mít starosti a práce nebude odvedená na profesionální úrovni.

Úklidováfirma pro všechny

Úklidová firma dnes není spojována pouze s velkými firmami. Může se jednat o pravidelný úklid nebo jen o jednorázový větší úklid, jako je např. mytí oken, čištění koberců nebo úklid po řemeslnících.

Využití profesionálních služeb úklidové firmy není žádný luxus ani přepych. Je to standard dnešní moderní a uspěchané doby.

Úklidová firma D.I.SEVEN, a.s. nabízí širokou škálu svých služeb a přizpůsobuje se požadavkům klienta. Používá kvalitní a ekologicky nezávadné čisticí prostředky. Je spolehlivá, diskrétní, pečlivá a rychlá.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky