PomáhámeVám už od roku 1995

Služeb bezpečnostní agentury využívá více než 600 klientů.

Našebezpečnostní agentura je držitelem certifikátů ISO

Jsme držiteli certifikací managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 a  systému environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005.

Jsmeuznávaným a důvěryhodným obchodním partnerem

Naše bezpečnostní agentura rozvíjí své obchodní vztahy na základě vstřícného přístupu, který především zohledňuje konkrétní potřeby a požadavky klientů bezpečnostní agentury.

Široképortfolio služeb a jen jedna bezpečnostní agentura

Dokážeme Vám nabídnout služby špičkové kvality na míru, počínaje komplexními bezpečnostními službami přes celkovou správu budovpořadatelské služby na kulturních či sportovních akcích až po úklidové služby všeho druhu. Vaší výhodou bude jeden solidní dodavatel.

Profesionalitaa kvalita na prvním místě

Při realizaci zakázek dodržuje naše bezpečnostní agentura celou řadu systémových opatření, která jsou vzájemně provázaná tak, aby byla zabezpečena dohodnutá kvalita dodávaných bezpečnostních služeb. V každém regionu se můžete obrátit na našeho oblastního manažera, který se Vám bude plně věnovat.

Věříme, že již brzy využijete služby naší bezpečnostní agentury.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...