SkupinaD.I.SEVEN

VIDEO: Společnost D.I.SEVEN

3 společnosti s obratem více než 1 mld. Kč

D.I.SEVEN se na českém trhu objevila v roce 1995. Dnes jsme velkou společností s více než 2500 profesionály, jejíž služby využívá více než 600 klientů.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN má v současné době dvě dceřiné společnosti, a to D.I.SEVEN FACILITY a D.I.SEVEN SERVICE. Každá společnost se specializuje na poskytování daných služeb. Díky této hierarchii může D.I.SEVEN nabízet svým klientům opravdové profesionály ve všech oborech svého působení. Celkový obrat skupiny dosahuje více než 830 milionů korun.

Zjistit více o naší bezpečnostní agentuře »

 

 

D.I.SEVEN FACILITY

Komplexní facility a property management

Spravujeme a udržujeme nemovitosti s cílem optimalizovat Vaše náklady a zajistit efektivní chod a údržbu budovy. Zajišťujeme také ekonomické, obchodní a právní procesy související s vlastnictvím nemovitosti. Specializujeme se na náhradní plnění, což je jeden ze způsobů, jak splnit povinný podíl (zaměstnávání OZP). Tato povinnost se týká všech zaměstnavatelů s více než 25 zaměstnanci. V případě, že sami nezaměstnáváte potřebný počet zaměstnanců se zdravotním postižením, můžete tuto povinnost splnit odebráním výrobků nebo služeb od D.I.SEVEN FACILITY. 

Zjistit více o komplexním facility managementu »

 

 

D.I.SEVEN SERVICE

Profesionální poskytovatel bezpečnostních a úklidových služeb

Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů, vzdálený monitoring pomocí PCO i pořadatelské služby (event security). Uklízíme firmy, kanceláře i průmyslové objekty a to nepravidelně i denně. Jsme poskytovatelem služeb pro náhradní plnění. Každý náš zaměstnanec je odborně proškolen například v základních znalostech trestního práva, požární ochrany a BOZP a v dalších nezbytných znalostech. Všichni pracovníci jsou při výkonu strážní služby kontrolováni jak fyzicky, tak elektronicky prostřednictvím kontrolního obchůzkového systému.

Zjistit více o bezpečnostních a úklidových službách »

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...