Pracovníci ostrahy

Ostrava

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP) Možnost zkráceného úvazku Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP

Benefity

  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Možnost náborového příspěvku po zkušební době
  • Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP

Kontakt - komu se hlásit

Naděžda Hinštová
Telefon: +420 596 612 720 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: ostrava@diseven.cz
Mobil: 737 914 443 (Po – Pá 8 - 12 hod.)

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Pracovníci ostrahy. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Ostrava
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
možno i zkrácený úvazek
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Mzdové rozpětí:
od 20 000 Kč / měsíc
  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).
  • Pracovní pozice s možností zkráceného úvazku.

Místo výkonu práce: Ostrava

Práci budete vykonávat v průmyslové zóně v Ostravě - Hrabové.

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude střežení objektu, kontrola vozidel. Také budete obsluhovat EPS a CCTV (elektrickou požární signalizaci, kamerový systém). Práce na PC.

Benefity

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem

Požadujeme

  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
  • Ochotu pracovat denní i noční služby

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.