Od roku 1994 je Linka bezpečí  největší a nejdéle fungující celostátní krizovou linkou pro děti a mladLinka bezpečíé lidi. Denně se na Linku bezpečí obrací více než 500 dětí a mladých lidí z celé ČR se žádostí o pomoc či radu. Linka bezpečí je tu pro děti zdarma, anonymně a nonstop, 365 dnů v roce, 24 hodin denně. O půlnoci, na Štědrý den, o prázdninách, prostě vždy.

Linkabezpečí 

Na bezplatné číslo 116 111 volají se svými starostmi jako je šikana ve škole, hádky s kamarády, rozvod rodičů, ale i s tématy jako osamělost, týrání nebo sebepoškozování. Často si nemají s kým promluvit, případně se za svůj problém stydí a bojí se svěřit někomu ve svém okolí. Kromě telefonu mohou děti Linku kontaktovat také prostřednictvím e-mailu a chatu. Odborně vyškolení konzultanti dokáží dětem ulevit, povzbudit je a poradit jim jak najít  východisko, případně zprostředkovat lokální pomoc ve všech místech České republiky.

Linkabezpečí je tu i pro rodiče

Linka bezpečí pomáhá i rodičům, proto provozuje i Rodičovskou linku (840 111 234 nebo 606 021 021), na kterou se mohou obracet rodiče, prarodiče, pedagogové, zkrátka všichni dospělí, kteří mají starost o děti. Napomáhá porozumění mezi rodiči a dětmi a dokáže řešit jejich neshody.

Linka bezpečí

Pomoci můžete i Vy

Pomoct Lince bezpečí můžete i Vy. Přispějte na transparentní účet 3856680/0300 nebo zašlete DMS LINKABEZPECI 30 (příp. 60,90). Cena jedné DMS je 30 Kč (přípapdně 60 Kč nebo 90 Kč) na číslo 87 777. Více na darcovskasms.cz. Pojďte s námi tvořit šťastnější dětské příběhy.

PodporaD.I.SEVEN

D.I.SEVEN pomáhá všem, kteří to potřebují, proto se stala jedním ze sponzorů projektu Linka bezpečí.

„My chráníme Váš majetek, Linka bezpečí chrání Vaše děti.
Pojďte s námi tvořit šťastnější dětské příběhy.“

Přispívejte ve prospěch transparentního účtu 3856680/0300. Děkujeme.

Poděkování Linky Bezpečí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...