Náhradní plnění 2017

Aktualizováno 9. 1. 2017

Poptejte i v roce 2017 náhradní plnění od společnosti D.I.SEVEN, konkrétně od naší dceřiné společnosti D.I.SEVEN FACILITY, která splňuje podmínky pro poskytování náhradního plnění dané státem.

Povinnost splnit povinný podíl

Dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, zvláště pak § 81, jsou povinni všichni zaměstnavatelé s více jak 25 zaměstnanci a zaměstnávat 4% osob se zdravotním postižením k celkovému počtu zaměstnanců. Tento zákon prošel v roce 2012 novelizací, která přinesla změny v podobě limitu pro poskytovatele náhradního plnění. Dle této novelizace mohou firmy poskytnout náhradní plnění jen do 36 násobku průměrné měsíční mzdy I. - III. čtvrtletí roku 2016, která byla ve výši 25 903 Kč. V praxi to znamená, že je nutné zažádat si o odběr náhradního plnění v roce 2017 co nejdříve.

Možné varianty splnění povinného podílu

Stát stanovuje i jiné varianty splnění povinného podílu, které je možné i vzájemně kombinovat:

  •  přímé zaměstnávání OZP
  •  odvod do státního rozpočtu
  •  náhradní plnění

Výhody náhradního plnění

Pokud Vám obor Vašeho podnikání neumožňuje přímo zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, zbývají Vám pouze dvě varianty řešení splnění povinného podílu. Oproti odvodu peněz do státního rozpočtu získáte při odběru náhradního plnění navíc užitečné služby na špičkové úrovni. Díky tomu se můžete spolehnout, že Vaše finance budou využity efektivně. Zároveň také nepřímo podpoříte tvorbu pracovních míst pro postižené. Náhradní plnění totiž mohou poskytovat pouze takové firmy, které zaměstnávají více než 50% zdravotně postižených. To splňuje právě naše dceřiná společnost D.I.SEVEN FACILITY a je tak státem uznaným poskytovatelem.

Služby D.I.SEVEN FACILITY pro odběr náhradního plnění 2017

Společnost D.I.SEVEN FACILITY se zabývá hlavně propertyfacility managementen. V praxi to znamená, že lze poptat služby jako například správa objektu, úklidový servis, údržba zeleně, ekonomické služby, energetické poradenství, administrativní správa a mnoho dalších doplňkových služeb. Zároveň je ale možné odebrat i bezpečnostníúklidové služby, které bychom Vám pro odběr náhradního plnění nejvíce doporučili.

Žádost o odběr náhradního plnění

V případě, že se rozhodněte odebrat náhradní plnění od D.I.SEVEN FACILITY, stačí si pouze vybrat jaké služby chcete pro náhradní plnění využít. Způsob plnění povinného podílu je pak nutné nahlásit na příslušnou pobočku úřadu práce. Ostatní administrativu již vypracovává naše agentura, ušetříte tak nejen peníze, ale i čas, který byste v opačném případě strávili vyplňováním potřebné dokumentace.

Náhradní plnění

Chcete-li investovat své finance efektivně, zajistěte si náhradní plnění u D.I.SEVEN FACILITY co nejdříve. Poskytování služeb je zákonem omezeno.

Vybrané reference

Karlovarské minerální vody
Sapeli
Globus

Proč zvolit služby
od D.I.SEVEN?

  • Garance kvality – plníme služby dle norem managementu jakosti a environmentálního managementu.
  • Jsme pojištěni proti poškození klienta až do 150 milionů Kč.
  • Čerpáme z bohatých zkušeností – naše bezpečnostní agentura působí od r. 1995.
  • Máme kvalifikovaně vyškolené a uniformované zaměstnance.
  • Reference dokládají řadu stálých, spokojených zákazníků.
  • Optimalizujeme služby s ohledem na individuální možnosti a přání klienta.