Pro bezpečnostní a úklidovou agenturu D.I.SEVEN, a.s. není zaměstnávání důchodců ničím výjimečným. S příchodem starobního důchodu se každý rozhoduje, jak bude žít dál. Pokud se důchodce rozhodne pro aktivní (pracovní) způsob života, naše bezpečnostní agentura nabízí a poskytuje širokou škálu pracovních míst pro tyto spoluobčany v rámci zaměstnávání důchodců.

Protože věnujeme prostor také zaměstnávání invalidních důchodců, může pro Vás  společnost D.I.SEVEN FACILITY zajistit náhradní plnění povinného podílu práce pro OZP (osoby se zdravotním postižením).

Zaměstnávánídůchodců řeší potřeby seniorů

Nemusí to vždy být jen ekonomická potřeba, která žene seniory do pracovního procesu. Psychologickým výzkumem bylo prokázáno, že mnoho seniorů pracuje pro pocit potřebnosti, užitečnosti a udržení sociálních kontaktů. Svým vstřícným přístupem naše agentura takové potřeby pracujících důchodců jejich zaměstnáváním velkou měrou naplňuje. Zaměstnávání invalidních důchodců a běžných důchodců považujeme za standardní přístup, který by měl ctít každý seriózní zaměstnavatel.

Výhodyzaměstnávání důchodců

Naše bezpečnostní agentura nedělá rozdíly mezi seniory, kteří pracují, protože chtějí, a těmi, kteří pracují, protože musí (nízký starobní důchod). Naše agentura si váží každého pracujícího důchodce, každého našeho zaměstnance. Jsme si plně vědomi jejich priorit a předností jako jsou bezesporu životní a pracovní zkušenosti, dlouholetá praxe, flexibilita a v neposlední řadě i vysoká loajalita k zaměstnavateli a zodpovědnost k práci.

Mnoho důchodců na vlastní kůži poznalo ageismus (diskriminace starých lidí). Přestože senioři pracují, nakupují, volí, navštěvují kulturní i sportovní zařízení a mají mnoho dalších aktivit tak, jako každý z nás, jsou často vytlačováni ze společnosti. Ageismus nemá v naší agentuře místo, protože u nás víme, že stáří není nemoc, ale je to proces, který čeká každého z nás.

Využijtespolehlivých služeb

Kontaktujte nás a nechte profesionály, aby vyřešili Vaše starosti. Vysoká kvalita našich služeb patří mezi hodnoty, na kterých si zakládáme, stejně jako na zodpovědnosti, osobním přístupu a dlouholetých zkušenostech. Kladné reference našich spokojených klientů jsou nám největší odměnou.

Své zaměstnance pečlivě prověřujeme, školíme a zvyšujeme jejich kvalifikaci. V rámci zaměstnávání důchodců dáváme možnost aktivním seniorům, aby se smysluplně zapojili do pracovního procesu a cítili se sebevědomí a užiteční.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...