VIDEO: Event security na cyklozávodech

Cyklisti soutěžili v jižních Čechách

6. září 2012 odstartoval prologem v Českých Budějovicích nový Mezinárodní cyklistický etapový závod “Around South Bohemia” neboli „Okolo Jižních Čech”. Následně ve třech etapách závodníci projížděli jihočeskými městy Třeboň, Milevsko, Týn nad Vltavou, Tábor, Nová Bystřice a 9. září 2012 zakončili strhující souboj v cílovém městě Jindřichův Hradec.

Akce takového formátu se neobejde bez pořadatelské služby. Naše bezpečností agentura D.I.SEVEN, a.s. se ujala nejen tohoto nelehkého úkolu, ale současně je i partnerem celé této akce.  

Napínavé závody a bdělost fyzické ostrahy

Naši pracovníci zajišťovali ostrahu na startu a v cíli každé etapy a zhostili se pořadatelské služby při hlavním kulturním programu v každém místě konání. O důležitosti pořadatelské služby svědčí i fakt, kdy se v cíli po mírném střetu cyklisty a auta bortila nafouknutá průjezdová klenba a pracovník naší ostrahy svým včasným zásahem pomohl s ostatními tuto situaci napravit a zamezit tak dalším srážkám, které by mohly mít nedozírné následky. 

Tohoto pelotonu se zúčastnilo 132 jezdců z celé Evropy. Závodu Around South Bohemia se zúčastnily týmy  cyklistů z Rakouska, Slovenska, Francie, Německa, Nizozemí, Norska, Itálie, Řecka nebo Ukrajiny, za Českou republiku nastoupilo sedm týmů. Závodníci bojovali o žlutý dres lídra závodu, bílý dres pro nejlepšího mladíka, zelený dres pro sprintery a puntíkovaný dres pro vrchaře.

Nezaváhali ani naši reprezentanti a tak např. žlutý trikot díky vítěznému prologu získal táborský cyklokrosař Martin Bína. První etapu pak vyhrál Jiří Hochmann. Boj to byl napínavý a strhující, a tak se diváci mají do dalších let na co těšit. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...