VIDEO: Bezpečnost na akci Národní cena kvality

Nejprestižnější firemní ocenění

Při příležitosti Evropského týdne kvality proběhlo 27. 11. 2012 slavnostní předávání Národní ceny kvality ČR ve Španělském sále Pražského hradu, organizované Sdružením pro oceňování kvality. Národní cena kvality ČR je vůbec nejprestižnější oceněním, jaké může firma dostat, a je předáváno nejvyššími představiteli ČR. Záštitu nad galavečerem převzal jak ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, tak předseda Senátu Milan Štěch.

Při pořádání akcí ve Španělském sále je zapotřebí dodržovat přísná bezpečnostní opatření. Zabezpečení celé akce zajistila naše fyzická ostraha ve společenských oblecích. Hlídala mj. oprávněný vstup na akci, která byla určena pouze pro pozvané.

Slavnostní galavečer ve Španělském sále Pražského hradu

Galavečer při předávání Národní ceny kvality ČR proběhl bezpečně a úspěšně. Zúčastnění budou jistě rádi vzpomínat na tyto slavnostní chvíle. Vám přinášíme trochu té atmosféry, kterou při své práci zažíváme.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...