Sportovní, hudební, kulturní, firemní, společenské akce, ale i různé festivaly nebo návštěvy veřejně známých osob. Tyto všechny aktivity v Jihočeském kraji, zvláště pak města České Budějovice vyžadují kvalitní pořadatelské služby.

Na bezproblémový průběh všech typů akcí se podílí agentura D.I.SEVEN, a.s., která pořadatelské služby zajišťuje a zabezpečuje už mnoho let.

Činnostpořadatelské služby

Hlavní činností pořadatelské služby je především zajištění veřejného pořádku, organizace návštěvníků, navigace vozidel, kontrola účastníků, zamezení vstupu nežádoucích osob, podávání základních informací a mnoho dalších koordinačních činností spojených s danou akcí. Každá akce je individuální, a proto má každá akce své nároky na organizaci, bezpečnost apod. Úzká spolupráce s pořadatelem akce je tedy nevyhnutelná.

Pracovníci pořadatelské služby

Tak jako jsou pořadatelské služby pro každou akci specifické, tak je pro každou akci vybírán i samotný personál. Agentura nabízí vyškolené pracovníky a podle typu akce je pak možné zajistit uniformované pracovníky nebo pracovníky v civilu, kteří nemají problém se slušným chováním, ale v případě potřeby umí být důrazní a nekompromisní. Samozřejmostí našich zaměstnanců je jejich trestná bezúhonnost.

Pořadatelské služby od agentury D.I.SEVEN, a.s. - České Budějovice jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky