Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. je každoročně oslovovaným partnerem, který se podílí na hladkém průběhu největší akce na Karlovarsku. Filmový festival zajišťujeme již od roku 2004. Naší doménou ale nejsou jen mezinárodní akce. Jsme schopni postarat se o Vaše hosty na jakémkoli typu akcí a událostí, ať už jde o sportovní utkání nebo firemní akce.

Ozačátku do konce – s námi jste v bezpečí a pohodě

Od příchodu prvního návštěvníka, do odchodu toho posledního jsme neustále k dispozici. Povedeme evidenci vjíždějících a vyjíždějících vozidel do objektu Vaší akce a postaráme se o organizační stránku věci. Důraz budeme klást především na bezpečnost Vašich návštěvníků. Zamezíme výtržnostem a ochráníme Váš majetek. S dotazy jakéhokoli druhu se budou Vaši návštěvníci moci obrátit na nás a Vám zbude čas a hlavně energie na navazování a rozvíjení pracovních vztahů.

Zaměstnancesi pečlivě vybíráme

Naši pracovníci, kteří poskytují pořadatelské služby, jsou opakovaně školeni a prověřováni. Garantujeme Vám reprezentativní vystupování a profesionalitu během konání Vaší akce. Zaměstnanci agentury D.I.SEVEN, a.s. jsou jazykově vybaveni a zajistí příjemné prostředí také pro Vaše mezinárodní hosty. S námi se zkrátka nemusíte ničeho bát, na všechno myslíme za Vás! Obraťte se proto na profesionály a využijte pořadatelské služby od D.I.SEVEN, a.s.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujali naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky