VIDEO: Zabezpečení festivalu Dvořákova PRAHA

Mezinárodní hudební festival

V polovině září se Praha stala centrem klasické hudby. Proběhl zde totiž čtvrtý ročník Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha, který je oslavou života a díla našeho nejslavnějšího hudebního skladatele Antonína Dvořáka.

Letošní festival začal symbolicky osmého září – v den, kdy uplynulo přesně 170 let od narození velkého hudebního mistra. Zahájení obstaral v Dvořákově síni pražského Rudolfina koncert zřejmě neslavnější Dvořákovy symfonie č. 9, známé též pod označením „Novosvětská“. Toto představení bylo dlouho dopředu beznadějně vyprodané.

Zajištěníbezpečnosti na festivalu

Vedle sedmi představení děl Antonína Dvořáka mohli návštěvníci festivalu slyšet dalších patnáct koncertů, ve kterých účinkovala celkem čtyřicítka tuzemských i zahraničních hvězd klasické hudby. Že se vážná hudba těší čím dál větší oblibě publika, potvrzuje celkový počet návštěvníků letošního festivalu, který se vyšplhal na 19 tisíc diváků. Osmkrát bylo zcela vyprodáno.

Klidný průběh festivalu

Největší nápor v první a poslední den festivalu se podařilo bez problémů zvládnout i díky naší agentuře D.I.SEVEN, a.s., která zajišťovala pořadatelské služby. Naši zaměstnanci mají s podobnými akcemi mnoho zkušeností a velkou měrou se tak zasloužili o hladký průběh nejrizikovějších částí festivalu. Vzhledem k velké účasti zahraničních hostů využili pracovníci naší agentury i své jazykové schopnosti.

Krásné prostředí pražského Rudolfina a hladký průběh celé akce - i díky tomu si vyprodané hlediště mohlo vychutnat hudbu světových mistrů v podání nejtalentovanějších interpretů z celého světa. Podtitul festivalu zněl „Nebojte se klasiky“. Pokud vás zajímá víc, tak se i vy nebojte klasiky a podívejte se na webové stránky www.dvorakovapraha.cz.

Dvořákova Praha

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním poptávky berete na vědomí, že společnost D.I. SEVEN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...