Ostraha společenských akcí

Zajistěte si úspěch své akce mimo jiné i tím, že se o bezpečnost a ochranu osob a majetku postará zkušená profesionální ostraha společenských akcí.

Každý strážný, který je určen pro ostrahu kulturních a společenských akcí, prochází přísnými kritérii výběru bezpečnostní agentury na danou akci. Strážný je vybírán na základě jeho lokální znalosti, zkušeností, ale také na základě požadavků našeho klienta, například na cizojazyčné dovednosti. 

Vybírámena každou akci zvlášť tu nejlepší ochranku

Ochranka (Event security) musí prokazovat psychickou vyrovnanost, komunikativnost, ale také fyzickou zdatnost, protože i na kulturních a společenských akcích se může vyskytnout narušitel, kterého je třeba taktně vykázat. Strážný má na sobě slušivý oblek, a tak se nemůže rvát jak v hospodě čtvrté cenové kategorie, vše musí probíhat diskrétně a bezpečně.

Důsledné zabezpečení akce

Ostraha kulturních a společenských akcí pečlivě plánuje svou práci dopředu. Pro každou akci zvlášť jsou vyhodnocena všechna bezpečnostní rizika v daném místě konání a vypracován pečlivý bezpečnostní plán zabezpečení akce.

Je třeba zohlednit mnoho okolností a dbát na jednotlivé detaily, jako například:

  • o jaký typ akce se jedná (vernisáž, koncert, výstava, firemní večírek, ples, promo akce),
  • kde se akce koná,
  • jaká společnost lidí akci navštíví,
  • jaké jsou požadavky organizátorů.

Od toho se vše odvíjí, protože v areálech a v budovách je třeba dodržovat přísná bezpečností opatření. Před zahájením akce je někdy zapotřebí navigovat vozidla a návštěvníky správným směrem, někdy stačí jen kontrolovat pozvánky u vstupu nebo podávat základní informace.

Ostraha společenských akcí zná své povinnosti

Rovněž je potřeba, aby ostraha kulturních a společenských akcí ovládala základy první pomoci a znala dobře evakuační plán budovy (případně areálu).

Naše proškolená ochranka je připravena na všechno: na požár, únik plynu, zamezení nežádoucích předmětů a látek i na náhlou nevolnost některého z přítomných. Pokud by k něčemu takovému došlo, spolupracuje naše ostraha se záchrannými složkami a nadále zajišťuje bezpečnost všech zúčastněných.

Naší snahou je, aby celá akce proběhla v klidu, úspěšně a s veškerým komfortem pro všechny návštěvníky. Chcete-li zabezpečit svou akci, kontaktujte nás a vše zařídíme k Vaší spokojenosti.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...